May 2018

Oficiálně první

23. may 2018 at 12:16 | L.
Láska je milovat. Být šťastný. Láska je, když máte svou drahou polovičku neustále v hlavě. Láska je, když ti pomůže hned, co ho o něco poprosíš. Láska je, když mu za žádných okolnostní nechceš zavěsit telefon. Láska je, když se každé ráno probouzíš vedle toho, koho miluješ. Láska je, když jsme naštvaní, protože nám na tom druhém záleží. Láska je, když spolu děláte blbosti. Láska je, když ho nikdy nenecháš truchlit samotného. Láska je, když se ho mile žádáš o pozornost. Láska je, když je vám tak dobře, že byste nejraději zastavili čas. Láska je, když mu vyznáš lásku. Kdekoliv. Láska je, když děláš to, co má ten druhý rád. Láska je, když se ti v jeho náručí nejlépe usíná. Láska je, když se o tebe stará i v průběhu nemoci. Láska je, když ho máš před očima, i když s tebou momentálně není. Láska je o maličkostech.


Právě si pročítáte první článek na tomto blogu. Mé jméno, věk a další věci jsou tabu. Rozhodla jsem se si založit tento web a zůstat v anonymitě. Otázkou je, jak dlouho mi to vydrží tak, jak chci.
Svou rodinku, ať už tu lidskou nebo zvířecí bych nedala za nic na světě. Jsou pro mě vším. Jsem nepřekonatelná romantička. Miluju cestování, čtení knížek, procházky, sport, jídlo a také mne baví psát. Tento web nebude na nic konrétního zaměřen. Budu zde psát, co mě právě napadne.
Pokud jste článek dočetli až sem - gratuluji. Zároveň děkuji a doufám, že zde ještě někdy zabloudíte.